Honor 200 Pro render görüntüleri sahte çıktı

Honor, geçtiğimiz günlerde Honor 200 Lite modelini global pazarda tanıttı. Şirketin bu modelin ardından Honor 200 ve 200 Pro modellerini piyasaya sürmesi bekleniyor. Son günlerde, Honor 200 Pro‘ya ait olduğu iddia edilen görüntüler, Çin sosyal medya platformu Weibo’da paylaşıldı ve ardından Twitter kullanıcıları tarafından da yayıldı.

Honor 200 Pro‘ya ait olduğu söylenen bu görseller, Honor Çin’in Pazarlama Müdürü Jiang Hairong tarafından yalanlandı. Hairong, Weibo’da yaptığı açıklamada bu görsellerin “sahte” olduğunu ve gerçek telefonun “daha iyi görüneceğini” belirtti. Bu açıklama, Honor 200 serisinin tasarımının hala belirsiz olduğunu ortaya koyuyor.

Honor 200 Pro render görüntüleri sahte çıktı

Buna rağmen, bazı söylentiler mevcut. Honor 200 ve 200 Pro‘nun, 3C sertifikasyon sitesinde göründüğü ve cihazların 100W hızlı şarj desteği sunacağı belirtildi. Ayrıca, sızdırılan bilgilere göre Honor 200 serisi, 1.5K çözünürlüğe sahip dört kenardan kavisli OLED panelle gelecek. Pro modelin ise hap şeklinde bir kesik içinde yer alan çift ön kamera modülüne sahip olacağı öne sürülüyor.

Performans açısından, Honor 200‘ün Snapdragon 8s Gen 3 yonga setini kullanacağı, Pro modelin ise Snapdragon 8 Gen 3 ile donatılacağı ifade ediliyor. Hatırlanacağı üzere, Kasım 2023’te piyasaya sürülen Honor 100 ve 100 Pro modellerinde sırasıyla Snapdragon 7 Gen 3 ve 8 Gen 2 yonga setleri bulunuyordu.

Ayrıca, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bir diğer sızıntıya göre Honor 200 serisinin Mayıs ayı sonunda tanıtılması bekleniyor. Bu tarih doğru çıkarsa, Honor’un yakında bu cihazlarla ilgili resmi duyurular yapması olası görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir